Informacja o zawieszeniu organizacji wtorkowego targu w Boniewie i planach działań kiermaszowych.

 Szanowni Państwo!

Zgodnie z życzeniem mieszkańców czwartkowe targi w Fajsławicach  pozostają bez zmian.

Jednocześnie informujemy, że wtorkowa działalność Targowiska Gminnego ,, Mój Rynek w Boniewie” zostaje zawieszona.

Decyzję o wstrzymaniu organizacji kolejnych wtorkowych targów podjęto w wyniku oceny preferencji lokalnych konsumentów skutkujących niewielkim popytem na oferowane towary targowe przy zapewnionej przez dostawców podaży w tym czasie.

Na Targowisku ,,Mój Rynek” w Boniewie już od 18 lipca 2020r. będą odbywały się cyklicznie /raz w miesiącu/ sobotnie kiermasze targowe w nowej formule połączone z działaniami aktywizującymi i promocyjnymi Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Boniewie. Planujemy warsztaty tematyczne, pokazy kulinarne, promocje i degustacje lokalnych produktów przy udziale producentów zdrowej ekologicznej żywności, lokalnych twórców, rękodzielników, rolników, producentów wytwarzających produkty rolne, spożywcze i zielarskie oraz Kół Gospodyń Wiejskich oferujących najlepsze tradycyjne wyroby kulinarne.

Informujemy również o planach zorganizowania VI Wojewódzkiego Święta Ziół połączonego z Parafialno-Gminnym Świętem Plonów w dniu 15 sierpnia 2020r. razem z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego.

 O szczegółach poszczególnych wydarzeń będziemy informować Państwa z wyprzedzeniem na stronie internetowej Gminy www.fajslawice.eu

W.Hus

DMC Firewall is a Joomla Security extension!