Pomagają...

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

Lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,

Lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

św. Jan Paweł II

 

Czas pandemii koronawirusa jest trudny dla nas wszystkich. I mimo, że obostrzenia powoli zostają znoszone i zauważa się większą swobodę w funkcjonowaniu, pracownicy służb medycznych nadal muszą zachowywać w swojej pracy najwyższe środki ostrożności.

Wielkim sercem, bezinteresownością i pomocą w walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wśród pracowników i pacjentów Samodzielnego Szpitala Publicznego w Krasnymstawie, wykazali się mieszkańcy naszej gminy.

 

Na potrzeby powyższej placówki Gminne Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Fajsławicach przekazało kwotę 1000zł na zakup materiałów, z których uszyte zostały maseczki i odzież wierzchnia. Koło Gospodyń Wiejskich w Ksawerówce „Razem Lepiej” również wsparło finansowo szpital powiatowy przekazując w tym celu kwotę 500zł.

Pan Dariusz Janiszek prowadzący firmę „Usługi Gastronomiczne Dariusz Janiszek”, na rzecz powyższej placówki medycznej przekazał środki dezynfekujące, maseczki, rękawiczki i fartuchy ochronne, których wartość wynosi ok. 3000zł

Członkinie stowarzyszenia, KGW oraz pan Darek Janiszek otrzymali od dyrekcji szpitala, a także od Zarządu Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych piękne podziękowania, do których Gmina Fajsławice również chciałaby się dołączyć. Cieszymy się , że nie jesteście obojętni na potrzeby innych. Dziękujemy Wam za taką postawę i wielkie serce.

A.Granat

Podziękowania dla KGW Razem Lepiej

Podziękowanie dla Aktywnych Kobiet

Podziękowanie dla D.Janiszka koronawirus jpg

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd