IV Forum Kobiet Aktywnych

1 lipca br. kobiety z Gminnego Koła Aktywnych Kobiet uczestniczyły w IV Forum Kobiet Aktywnych w Sawinie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Równych Szans ,,Bona Fides”, Wójta Gminy Sawin, oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Sawin. Patronat Honorowy objęła Pierwsza Dama RP Anna Komorowska.

                Impreza ta organizowana już po raz czwarty jest świętem aktywnych kobiet z terenów wiejskich województwa lubelskiego. Jest to dobry sposób by promować postawy aktywne, kreatywne, oddane społecznościom lokalnym. W tym roku tematem przewodnim spotkania była kobieta aktywna w rodzinie. Nagrodzone zostały kobiety, które potrafią się spełniać zawodowo, działać na rzecz innych, realizować swoje pasje, a jednocześnie są wspaniałymi matkami, babciami, żonami, dbają o dobro swojej rodziny i o jej rozwój.

                W tegorocznym, Forum uczestniczyło ponad 1200 pań z Lubelszczyzny. Dziewięć z nich wyróżniono statuetkami. Członkini Gminnego Koła Aktywnych Kobiet, pani Anna Wójcik została nagrodzona jako Kobieta Aktywna Lubelszczyzny w kategorii Strażniczka Ogniska Domowego.

                Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!