Wymiana Młodzieży – to proste!

 

Wymiana młodzieży to spotkanie, co najmniej dwóch grup rówieśników z dwóch różnych krajów. Podstawą takiej wymiany może być każdy temat interesujący dla uczestników, zarówno organizujących spotkanie jak i rówieśników z zagranicy. Sport? Historia? Teatr? Graffiti? Taniec? Ekologia? Kultura? Wszystko jest możliwe, ale ważne jest, aby projekt nauczał czegoś nowego. Wymianę można zorganizować w Polsce lub wyjechać do grupy z kraju Programu.

W piątek 25 lutego 2011 r. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Fajsławice zorganizowało spotkanie na temat unijnego Programu „Młodzież w Działaniu”.

Program „Młodzież w Działaniu” to nie tylko wymiany międzynarodowe, to również inicjatywy lokalne, szkolenia, seminaria, debaty młodzieżowe i wolontariat europejski. Kierowany jest on do osób w wieku 13 – 30 lat oraz pracowników i liderów młodzieżowych (tu nie ma ograniczeń).

Ze względu na duże zainteresowanie grupa została podzielona na dwie części. Drugie spotkanie odbędzie się 4 marca o godzinie 16:00. Uwaga! Dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami, zgłoszenia prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Anna Sidor

Our website is protected by DMC Firewall!