NASTĘPNY ETAP DZIAŁALNOŚCI KOŁA

 

3 marca 2011r. w tzw. tłusty czwartek kobiety usmażyły pączki i faworki oraz zorganizowały spotkanie połączone z pokazem naczyń firmy Tupperware, które poprowadziła pani Jolanta Strefner Prowadząca powiedziała między innymi: „ Polecam te naczynia wszystkim paniom, które cenią sobie wygodę, prostotę i szybkość przygotowania ciasta drożdżowego oraz ze względu na bezpieczne i dłuższe przechowywanie jedzenia z zachowaniem świeżości .”

Pani Agata Terpiłowska opowiedziała nam o różnych sposobach wykonania kolorowych jajek np. techniką filcowania wełny na sucho, ozdabiania cekinami i malowania na szkle. Dodała też: „Zachęcam do naszych technik plastycznych dla uatrakcyjnienia długich zimowych wieczorów. Ozdoby można też wykorzystać do promowania koła gospodyń w środowisku lokalnym, a nawet wojewódzkim lub wystawiać na kiermaszach dla pozyskania funduszy .”

Z takich spotkań jest zadowolona pani Lilianna Greczkowska, która uważa, że są one bardzo cenne ze względu na możliwości wymiany między sobą ciekawymi przepisami np: ciast, potraw a nawet nalewek owocowych i ziołowych. Dodaje też, że panie są pozytywnie nakręcone, udzielają się, chętnie służą radą i pomocą. Łączymy przyjemne z pożytecznym.

Spotkanie umilał nam swoją grą na akordeonie Marcin Terpiłowski, za co Mu bardzo dziękujemy – mówi Anna Wójcik.

 

Barbara Sidor

Our website is protected by DMC Firewall!