Podziękowania

bouquet of flowers 1503055 960 720

V Wojewódzkie Święto Ziół  i Gminno-Parafialne Dożynki już za nami. Uroczystość udała się doskonale, czego efektem była ogromna liczba uczestników – mieszkańców gminy jak i przyjezdnych gości. Do dziś wciąż otrzymujemy wiele pozytywnych opinii i słów uznania za przygotowanie tak wspaniałej imprezy.

Wójt Gminy Fajsławice pragnie bardzo serdecznie podziękować za wysiłek, trud, włożone serce i zaangażowanie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i organizacji całej uroczystości.

 

Słowa podziękowania  za dobrą współpracę i wsparcie finansowe kierujemy na ręce przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, na czele z członkiem Zarządu Sebastianem Trojakiem.

Serdecznie dziękujemy Księżom z Parafii Fajsławice: księdzu kanonikowi Andrzejowi Domańskiemu i księdzu Mieczysławowi Marszałkowi za odprawienie uroczystej mszy, która była wyrazem wdzięczności za tegoroczne plony rolników. Dziękujemy panu kościelnemu Mariuszowi Majchrowskiemu za przygotowanie ołtarza do liturgii, a chórowi kościelnemu za piękną oprawę muzyczną nabożeństwa.

Dziękujemy Starostom Dożynek – Zbigniewowi Kociubowskiemu i Justynie Kowalskiej za godne reprezentowanie naszych rolników i zielarzy.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych Radnych za – jak zawsze aktywne i serdeczne włączenie się w przygotowania i organizację uroczystości.

Pragniemy bardzo gorąco podziękować Paniom z Gminnego Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet w Fajsławicach, które niezawodnie przygotowały pyszną zupę pokrzywową dla wszystkich zebranych, smaczne ciasta i napoje. Natomiast naszym zespołom śpiewaczym Fajsławiankom i Siedliszczankom dziękujemy za ubogacenie śpiewem  i muzyką naszej uroczystości.

Dziękujemy wszystkim gminom uczestniczącym w organizowanej imprezie za obecność, wspólne świętowanie,  udział w przeprowadzonych konkursach. Dziękujemy również zespołom śpiewaczym i kapelom, które wystąpiły gościnnie na naszej scenie.

Chcemy także bardzo serdecznie podziękować wszystkim wystawcom, twórcom ludowym i producentom, którzy swoim bogatym i różnorodnym asortymentem wypełnili po brzegi organizowany podczas uroczystości kiermasz.

Serdeczne podziękowania składamy również strażaków ze wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Fajsławice, którzy przyczynili się do zabezpieczenia porządku i bezpieczeństwa w czasie trwania imprezy.

Dziękujemy redakcji Super Tygodnia Chełmskiego, Radia BonTon, a także Radia Lublin za objęcie naszej uroczystości patronatem medialnym. Szczególne wyrazy wdzięczności i uznania składamy Telewizji Lublin – redaktorom pani Agnieszce Sprawce i panu Grzegorzowi Kunie, którzy w sposób bardzo ciekawy i urokliwy ukazali istotę wydarzenia i walory naszej gminy.

Na ręce prezesa Towarzystwa Przyjaciół Fajsławic - pana Adama Polskiego i  pana Michała Stępniaka składamy gorące podziękowania za przygotowane wystawy, które uświetniły całe wydarzenie.

Nasze podziękowania kierujemy w stronę pana Wiesława Polichy, który zawsze służy nam pomocą w obsłudze technicznej związanej z dostarczeniem energii elektrycznej.

Organizacja imprezy nie byłaby możliwa, gdyby nie ogromny wkład pracy, poświęconego czasu i zaangażowania pracowników Urzędu Gminy Fajsławice. Pomoc i wsparcie jakie okazała załoga urzędu była bezcenna i niezawodna.

W opinii wielu zorganizowana impreza okazała się sukcesem. Uważamy, że jest to sukces całej gminy osiągnięty dzięki zaangażowaniu, zgodzie i wspólnej pracy jej mieszkańców.

A.Granat

Our website is protected by DMC Firewall!