Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Służb Mundurowych

W sobotę 23 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach odbył się Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Służb Mundurowych. Głównymi organizatorami tego wydarzenia byli Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa Lubelskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Fajsławice  Janusza Pędzisza oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach – pani dyrektor Anety Kosmala i wicedyrektora Wojciecha Wypycha, w szkolnej sali gimnastycznej około 40 zawodników z 13 drużyn z województwa lubelskiego stoczyło zaciętą walkę o jak najlepsze wyniki w klasyfikacjach.

 

Oprócz wspomnianych gospodarzy i zawodników obecni byli również: Komendant Powiatowy Policji w Krasnymstawie pani Wioletta Pawluk wraz zastępcą Zbigniewem Oleszczukiem, starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk, a także Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa lubelskiego Artur Garbacz.

Turniej rozegrano w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej. Nad regulaminowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie turnieju pan Tadeusz Bochniarz i pani Ewa Salecka – od lat związani z tenisem stołowym.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Janusz Stróżak z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. II miejsce wywalczył Artur Cękalski również z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, natomiast III miejsce zajął Robert Cybul z Komendy Powiatowej Policji w Stoczku Łukowskim.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. II miejsce w tej samej kategorii zdobyła drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, a III miejsce wywalczyli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Tytuł zawodnika ,,Fair Play” zdobyła drużyna emerytów policji reprezentowana przez Piotra Sokołowskiego. Wśród dzielnie walczących zawodników znalazł się także policjant z Posterunku Policji w Fajsławicach - Albert Walczak, który zajął VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Turniej zakończył się uroczystym wręczeniem laureatom pucharów i nagród. Dodatkowo pięciu najlepszych zawodników z każdej klasyfikacji otrzymało także drobne upominki lokalne od Wójta Gminy Fajsławice promujące naszą gminę.

Wszystkim drużynom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

A.Granat

DSC 0734

DSC 0701

DSC 0707

DSC 0721

DSC 0748

DSC 0720a

DSC 0806

DSC 0840

DSC 0822

DSC 0862

 

Our website is protected by DMC Firewall!