Obsługę prawną świadczy

Statystyka

Użytkowników:
1
Artykułów:
513
Odsłon artykułów:
759900

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Umowy podpisane

W dniu 20 lutego 2018 r w Krasnysmstawie odbyło się podpisane umów ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania "Krasnystaw Plus" na projekty grantowe w ramach poddziałania"Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

Z naszej gminy z pomocy finansowej skorzystają :

Ludowy Klub Sportowy Siedliska

Ochotnicza Straż Pożarna w Siedliskach

Gminne Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Fajsławicach

Fundacja Janosik

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Fajsławice

Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na: pomoce dydaktyczne dla dzieci, zakup mundurów i stroi sportowych, wyposażenie kuchni oraz remont pomieszczeń z przeznaczeniem na Izbę Tradycji.

Realizacja projektów marzec wrzesień.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Fajsławicach poszukuje osób niepełnosprawnych zainteresowanych udziałem w projekcie „Aktywni i Samodzielni”.

Projekt ten kierowany jest do osób niepełnosprawnych posiadających orzeczenie wystawione przez ZUS, KRUS lub Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

w wieku aktywności zawodowej, mieszkańców tutejszej gminy,   pozostających bez pracy, nie posiadających gospodarstwa rolnego.

Udział w projekcie daje możliwość odbycia szkoleń zawodowych , kursu prawa jazdy , oraz po ukończeniu szkolenia możliwość odbycia stażu zawodowego.

Rekrutacja trwa do 10 marca 2018r.

Więcej informacji w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Fajsławicach lub pod numerem telefonu 815853065 w godz.7-15

DMC Firewall is a Joomla Security extension!