Obsługę prawną świadczy

Statystyka

Użytkowników:
1
Artykułów:
519
Odsłon artykułów:
774147

Gościmy

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

ZAKOŃCZONO nabór zgłoszeń na dofinansowanie zestawu 3 kolektorów słonecznych z zasobnikiem 400 litrowym

Gmina Fajsławice informuje, że ze względu na zebranie brakującej liczby zgłoszeń, zakończono ogłoszony w dniu 19.03.2018r. nabór na dofinansowanie zestawu 3 kolektorów słonecznych z zasobnikiem 400 litrowym w projekcie „Instalacje solarne oraz pompy ciepła do CWU, jako źródło energii odnawialnej w Gminie Fajsławice” .

Jednocześnie informujemy, że nie posiadamy już żadnych wolnych miejsc w projekcie na dofinansowanie instalacji kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

Nabór zgłoszeń na dofinansowanie zestawu 3 kolektorów słonecznych z zasobnikiem 400 litrowym

Gmina Fajsławice informuje, że posiada ostatnie wolne miejsca w projekcie „Instalacje solarne oraz pompy ciepła do CWU, jako źródło energii odnawialnej w Gminie Fajsławice” na dofinansowanie wyłącznie zestawu 3 kolektorów słonecznych z zasobnikiem 400 litrowym.

Chętnych zapraszamy do Urzędu Gminy Fajsławice, Fajsławice 107, 21-060 Fajsławice, pok. 5, Tel. 81 58 53 971.

Nabór ma charakter otwarty i prowadzony będzie do momentu zebrania brakującej liczby zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń.

W momencie zebrania brakującej liczby zgłoszeń, Informacja o zaprzestaniu naboru zostanie opublikowania na stronie internetowej Gminy Fajsławice.

Osoby zakwalifikowane do projektu zobowiązane będą w wyznaczonym przez Gminę terminie i na wskazany przez Gminę rachunek bankowy, do wpłaty całości wkładu własnego właściwego dla wybranego miejsca montażu instalacji.

Koszty instalacji w zależności od miejsca montażu, przedstawia poniższa tabela:

Typ instalacji

Łączny koszt instalacji

Wysokość wkładu własnego mieszkańca

zestaw:

3 kolektorów

z zasobnikiem 400 litrowym

(VAT 8%)

– montaż na dachu lub ścianie budynku

12 043,80 zł

2 542,50 zł

zestaw:

3 kolektorów

z zasobnikiem 400 litrowym

(VAT 23%)

– montaż na gruncie

14 938,43 zł

4 117,50 zł

Jednocześnie informujemy, że nie posiadamy już wolnych miejsc na dofinansowanie zestawu 2 kolektorów słonecznych z zasobnikiem 300 litrowym i na zestaw pompy ciepła CWU z zasobnikiem 300 litrowym.

Szczepienie przeciwko pneumokokom

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krasnymstawie informuje, że Ministerstwo Zdrowia oferuje bezpłatne zaszczepienie dzieci przeciwko pneumokokom - jednych z najczęstrzych przyczyn poważnych zakażeń bakteryjnych u dzieci. Akcją szczepień "Wiosna bez Pneumokoków" objęte będą dzieci do 5 roku życia (z roczników 2013-2016). Kampania rozpocznie się 20 marca 2018 roku i trwać będzie do 29 czerwca 2018 roku. Kwalifikacja do szczepienia musi się odbyć do 20 kwietnia 2018 roku. Akcja obejmie dzieci do ukończenia 5 roku życia, które nie podlegają obowiązkowi szczepień oraz nie były zaszczepione. Obowiązuje dwudawkowy schemat podawania szczepionki, zgodnie z Charakterystyką Produktu Leczniczego, odstęp pomiędzy dawkami wynosi co najmniej 2 miesiące.

Rodzice lub opiekunowie, którzy będą chętni zaszczepić swoje dzieci powinni skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym celem ustalenia terminu szczepienia.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd